Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej!

Zdjęcie: Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej!

 

 

 

 

Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej!

 

Z okazji tej rocznicy w całej Polsce i poza granicami przez cały rok odbędzie się wiele atrakcji. Spotkania, festyny, wystawy, konkursy, zawody sportowe, warsztaty, przedstawienia szkolne, konferencje, majówki europejskie i dni otwarte w projektach, które powstały dzięki naszej obecności w UE. Planujesz wydarzenie z tej okazji? Piknik, debatę, koncert, szkolenie, wystawę? Dodaj je na mapie wydarzeń i świętuj razem z nami. Już 20 lat jesteśmy w Unii Europejskiej. Zrealizowaliśmy razem wiele marzeń i planów. Naprawdę wiele się zmieniło.

Zgłosić i zorganizować wydarzenie mogą: instytucje, władze samorządowe, firmy, uczniowie, studenci, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, koła zainteresowań, organizacje pozarządowe, beneficjenci środków unijnych, obywatelki i obywatele.

Dołączając do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej zyskujesz:

  • promocję Twojego wydarzenia na stronie www.20lat.eu, która będzie miała duże zasięgi w sieci,
  • możliwość znalezienia Twojego wydarzenia w specjalnej wyszukiwarce na stronie,
  • obecność wydarzeń w mediach, a dla wybranych, najciekawszych atrakcji zaplanowano profesjonalną promocję w telewizji, internecie i w radiu.

Wypełnij jeden z formularzy zamieszczonych na tej stronie w zakładce „Zgłoś wydarzenie”:

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-2021-2027/aktualnosci/dolacz-do-obchodow-20-lecia-polski-w-unii-europejskiej/